E-Ticaret Danışmanlığı

Dijitalleşen bir dünyada her firma, kobi ve girişimci e-ticaret yapmak istiyor. Firmaların e-ticarete atılım aşamasında yapılan her hata o markayı maalesef başarısız sonuçlara götürüyor. E-ticaret ilk bakışta uygulaması kolay ve masrafsız olarak görünüyor fakat işini içine girdikçe  firmalar için bir çok sorunla karşılaşıyor bilmedikleri bir yolda boşa kürek çekiyor bunun için biz profesyonel destek olarak firmaların istedikle hedefilerine ulaştırıyoruz. E-ticaret yoluna çıkacak olan tüm firmalara A Digital olarak ile bu yönde hem zaman kazandıracak ve kar sağlayacak yatırımlar için E-ticaret danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Firmaların alacağı profesyonel bir E-ticaret marka bilinirliği doğru bir şekilde oluşturarak e-ticaret sektöründe kalıcı olmanızı sağlarken ve minimum maliyetler ile kârlı ve yüksek hacimli satışlar yapmanın yollarını gösteriyor.

A Digital  olarak  e-ticaret danışmanı; e-ticaret yapan ya da yeni başlayacak olan firmalara doğru adımlar nasıl atılır, ürün/hizmet nasıl pazarlanır, e-ticarette kazanan taraf olmak için ne yapılmalı sorularının cevabını veriyoruz.

web-design-concept-with-drawings_1134-77

WEB TASARIMI ve YAZILIMI

Web sitesi markanızın; dijitaldeki yüzünü temsil eder. Profesyonel ekibimizle siz müşterilermizin istekleri doğrultusunda, verimli ve en doğru şekilde dijital görünürlüğünüzü arttırarak web dünyasındaki yerinizi oluşturuyoruz.

AA-Reklam-Social-Media2

DİJİTAL PAZARLAMA

Arama Motoru Optimizasyonu, Google Adwords, SEO, E-Mail Marketing digital platformda ilk sırada yer alın. Sosyal Medya reklamları ile doğal yolla ulaşılamayan kitlelere erişimi mümkün kılarak maksimum verimi elde etmenizi sağlıyoruz. Facebook, Twitter, Instagram gibi mecralarında yüksek performansla reklamlarınızı yönetiyor ve raporluyoruz.

top-view-of-working-tools_1134-67

KURUMSAL KİMLİK ve TASARIM

Logo-Amblem; Kurumsal kimliğin en temel parçasıdır. Markanın konumlandırmasında en önemli etkendir. Markanız için; logo,amblem çalışmalarımızla markanızı ön plana çıkartarak, rakiplerin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

fotoğraf ve video çekimi

FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMLERİ

Ürün ya da hizmete özel; fotoğraf çekimleri, markanıza özel tanıtım ve reklam filmleri, televizyon ya da internette kullanabileceğiniz kısa tanıtım filmlerinizi ekibimizle oluşturarak hayata geçiriyoruz.

aareklam-organizasyon

FUAR  VE ORGANİZASYONLAR

Firmanızın katılacağı bir fuar ya da bir etkinlik organizasyonlarında kullanacağınız her türlü basılı ve yazılı materyallerini (Afiş-Bilboard-Dergi-Flyer-Tanıtım Filmi-Stand) tasarımı ve yapımını hayata geçirerek istediğiniz yere anahtar testlim şekilde bırakıyoruz.

AA Reklam promosyon

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

En kaliteli, en uygun fiyatlı promosyon ürünleri ile firmanızın ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Ajanda, Takvim, Defter, Kalem, Usb, Çakmak, T-shirt, Şapka, Anahtarlık, Saat gibi birçok promosyon ürünlerini buradan bakabilirsiniz…